• #SzczepimySię

• Miło nam poinformować, że Zuzia Cichy z klasy 7c otrzymała wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie. Tematyka jakże dzisiejsza- #SzczepimySię , miała na celu pokazać, jak ważną rolę  stanowi zaszczepienie się w walce z niewidzialnym wrogiem.Serdecznie gratulujemy

• Uczniowie - Uczniom

• Szkolne Koło Wolontariatu wraz z Panią Ewą Zielińską prowadzi zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci z Togo w Afryce. Zbieramy: zeszyty, długopisy, kredki, mazaki, bloki, piórniki. Wszystko po to, by pomóc naszym koleżankom i kolegom.

Zebrane przedmioty przekażemy do Referatu Misyjnego Księży Werbistów w Pieniężnie

• 11 Listopada - Narodowe Święto Niepodległości

• Uczniowie klasy Ib i IIb wraz z wychowawczyniami przygotowali, dla klas I-III program artystyczny z okazji obchodów  Narodowego Święta Niepodległości. W dniu 10.11 o godzinie 11.11 wzięliśmy udział w akcji Szkoła do hymnu. Był to nasz wyraz hołdu i wdzięczności złożony osobom walczącym o niepodległości naszego kraju. Uczniowie klasy 1b i 2b wraz z wychowawczyniami przygotowali program artystyczny z okazji obchodów Święta Niepodległości. Ponadto zorganizowano konkurs plastyczny związany z powyższą tematyką.

• ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY - LISTOPAD 2021:

CAŁE OBIADY:  19 DNI x 12 ZŁ. =     228 ZŁ.

DRUGIE DANIA:  19 DNI x  8,50 ZŁ. = 161,50 ZŁ

ZUPY:  19 DNI x  3,50 ZŁ.     66,50 ZŁ.

Opłatę za obiady należy uiścić
            do dnia  15.11.2021 r.