• "Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię"

• Z okazji 550 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika uczniowie klas 8c  i 8d wzięli udział w spotkaniu, które przybliżyło im sylwetkę wielkiego astronoma.

Dziękujemy za garść informacji o człowieku, który "wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię".

• E2- empatia i ekonomia moją super mocą”

• W dniu 09.02. 2023r klasa I c uczestniczyła w programie profilaktycznym pt: „E2- empatia i ekonomia moją super mocą”.

Podczas kolejnego spotkania został poruszony temat: Obowiązki domowe- co to takiego?🏠🙂💁‍♀️💁

Zajęcia odbyły się w formie warsztatów.

Na zajęciach uczniowie: zapoznali się z tematem spotkania, wysłuchali krótkiego opowiadania, następnie wyrażali swoje emocje na temat wysłuchanego opowiadania, tłumaczyli swoimi słowami pojęcie obowiązki domowe, wymienili jakie mają obowiazki domowe w swoich domach oraz jak je wykonują. Uczniowie spróbowali wykonać kilka ćwiczeń, zabaw, a na koniec wykonali ciekawe karty pracy.

• Bezpieczeństwo w obecności czworonogów.

• W dniu 10 lutego 2023r, uczniowie klas pierwszych wzięli udział w zajęciach dotyczących bezpieczeństwa w obecności czworonogów oraz zasad, jakie obowiązują w kontakcie z nimi. Dziękujemy Missy oraz Panu Markowi za wizytę.