• W pogoni za świątecznym zającem

• Klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do Pięknej Góry. W ośrodku „Gwarek” uczestniczyły w świątecznych warsztatach pt. „W pogoni za świątecznym zającem”. Zając złapany. Wiosna przywołana. Misja wykonana 🤗

• Dzień bez plecaka.

• Dzień bez plecaka (ang. no backpack day ) to dzień wybrany przez samorząd szkolny, w którym chętni uczniowie oraz nauczyciele przychodzą do szkoły bez toreb i plecaków . Nie jest to jednak jednoznaczne z zostawieniem w domu wszystkich niezbędnych w szkole rzeczy.

Zabawa polega na tym, aby korzystając ze swojej pomysłowości i sprytu czymś ten plecak zastąpić . W tym celu posłużyć może wszystko: walizka, skrzynka na narzędzia, chlebak, sklepowy wózek, a nawet legowisko dla zwierząt. Liczy się kreatywność i fantazja.

• ODPŁATNOŚĆ ZA OBIADY – KWIECIEŃ 2022

• CAŁE OBIADY: 17 DNI x 12,00 ZŁ. = 204 ZŁ.

DRUGIE DANIA: 17 DNI x 8,50 ZŁ. = 144,50 ZŁ.

ZUPY: 17 DNI x 3,50 ZŁ. = 59,50 ZŁ.

Opłatę za obiady należy uiścić
            do dnia 12.04.2022 r.