• Odpłatność za obiady - marzec 2020

• CAŁE OBIADY:   22 dni x 10 zł. = 220 zł.

DRUGIE DANIE:  22 dni x 7,50 zł. = 165 zł.

ZUPY:  22 dni x 2,50 zł. = 55 zł.

Opłatę za obiady należy uiścić do 13.03.2020 r.

-------------------------------------------------------------------------------------------

• Mistrzostwa Rejonu w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt i Chłopców

• Kategoria dziewcząt

I miejsce - Natalia Bogdanowicz, Karolina Hanusz i Alicja Żuk/wszystkie dziewczęta z klasy VIb/.

Kategoria chłopców

Adam Smoter/kl. Va/ i Alan Cyps albo Zyps/kl. VIb/.

Obie drużyny awansowały do finału wojewódzkiego, który zostanie rozegrany w marcu.

Gratulujemy i życzymy sukcesów.

• Warsztaty

• Uczniowie klas 8 i 7 uczestniczyli w w warsztatach ekologicznych „Odkrywcy Świata” realizowanych przez STOWARZYSZENIE H2O w ramach Grantu EKO POZNAWCY ŚWIATA

• Gratulujemy naszej kadrowiczce!!!

• Natalia Bogdanowicz uczennica klasy 6b naszej szkoły została powołana do Kadry Narodowej! Zawodniczka będzie reprezentowała Polskę i klub Polmlek Lidzbark Warmiński podczas Czech Cadet Open w Hodoninie. Gratulujemy!

• Marzycielska Poczta

• Już po raz kolejny nasi uczniowie aktywnie włączyli się do akcji " Marzycielska Poczta" i stworzyli kartki  świąteczne chorym dzieciom. Mamy nadzieję, że listy oraz życzenia płynące z serca przyniosą odrobinę radości w życiu Julii, Filipa i Mateuszka. Dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w akcji.

• Życzenia świąteczne zza granicy

• Już po raz drugi nasza szkoła wymieniała się życzeniami światecznymi z uczniami polskiej szkoły na Białorusi. Jest to kontynuacja  współpracy nawiązanej między  placówkami w poprzednim roku szkolnym.

Jest nam bardzo miło z tego powodu. Nasze dzieci ,tj klasa 4a ,  bardzo się starały tworząc życzenia i pisząc tak , aby zostać rozczytanym przez dzieci za wschodniej granicy. Tym bardziej były szczęśliwe jak otrzymały imienne  listy  wraz ze smakołykami białoruskimi.

• Wizyta w Sądzie Rejonowym w Lidzbarku Warmińskim

• 12 listopada 2019r. uczniowie klasy 8a i 8b wraz z opiekunami  odwiedzili siedzibę Sądu Rejonowego w Lidzbarku Warm. przy ul. Bartoszyckiej, w którym znajdują się wydziały: Cywilny, Karny oraz Rodzinny i Nieletnich.

Mieli możliwość zasiąść w ławach sali sądowej, porozmawiać na temat pracy sędziego, prokuratora czy obrońcy oraz uzyskać  informacje na temat struktury sądownictwa.

Spotkanie odbyło się w ramach zajęć z doradztwa zawodowego.

Dziękujemy.

• Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Mądrze wodą gospodarujesz – zdrowe środowisko zyskujesz”

• Jury w składzie:

• Ewa Zajączkowska – plastyk z Młodzieżowego Domu Kultury w Lidzbarku Warmińskim

• Agnieszka Giełażyn – Sasimowicz – kierownik zespołu komunikacji społecznej i edukacji wodnej, Państwowe  Gospodarstwo Wodne Wody Polskie w Białymstoku

• Dariusz Wasiela – kierownik nadzoru wodnego w Lidzbarku Warmińskim, Państwowe  Gospodarstwo Wodne Wody Polskie

• Marzena Newelska – zastępca Burmistrza Miasta  Lidzbarka Warmińskiego

Kategoria klas I-IV

1 miejsceWojciech Borowiecki Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim

2 miejsceHanna Warcaba Szkoła Podstawowa w Kraszewie

3 miejsce - Nadia Broniek Szkoła Podstawowa nr 8 z Ukraińskim Językiem Nauczania w Bartoszycach

WYRÓŻNIENIA:

• Amelia Jackiewicz Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie

• Patryk Śmieciński Szkoła Podstawowa nr 3 w Bartoszycach

Kategoria klas V-VII

1 miejsceJudyta Andrukajtis Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim

2 miejsceNikola Salnik Szkoła Podstawowa nr 4 w Ornecie

3 miejsceFaustyna Panasiuk  Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim

WYRÓZNIENIA:

• Oliwia Tańska Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lubawie
            • Amelia Markowska Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim
            • Maciej Skarul Szkoła Podstawowa nr 3 w Lidzbarku Warmińskim
            • Kinga Rynkowska Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika w Lubawie

• Klasa 8b odwiedziła ROSSOPLAST

• Uczniowie zapoznani zostali z szerokim obszarem działalności firmy. Fabryka Opakowań Foliowych w Lidzbarku Warmińskim to producent różnego typu folii, laminatów, toreb reklamowych, worków z taśm i rękawów bez nadruków lub z nadrukami do 8 kolorów, worków przemysłowych i rękawów. Szeroka gama produktów ma swój zbyt zarówno w kraju jak i poza jego granicami.

Wizyta odbyła się w ramach zajęć z doradztwa zawodowego. Dziękujemy.

• Andrzejki w SP3

• Dzisiaj w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa, podczas której każdy mógł wywróżyć sobie przyszłość.

• Mistrzostwa klas 4-8 w warcabach klasycznych.

• 26 listopada 2019 r. odbyły się IV Mistrzostwa Szkoły w Warcabach Klasycznych klas 4-8. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem. Wzięło w nim udział 8 dziewcząt i 22 chłopców.

Wyniki:

I m-ce Marcel Walicki kl. 7b

II m-ce Jakub Krasnodębski kl. 7b

III m-ce Gabriel Łokuciejewski kl. 4a

IV m-ce Olimpia Łokuciejewska kl. 8a

V m-ce Justyna Marcinkowska kl. 6d

Olgierd Borzyński kl. 7b

VII m-ce Dominik Futryk kl. 6b

Wojciech Orłowski kl. 7b

Ośmioro  uczniów zostało nagrodzonych dyplomami, a pierwsza trójka również ocenami celującymi z matematyki.

Gratulujemy.

• Mala Irlandka , praktyczna lekcja angielskiego

• Dnia 27.11.19  klasy 4a , 5b i 5a na lekcjach angielskiego  miały okazję spotkać się z niesamowitym gościem:) Ola , 7 letnia mieszkanka Irlandii Północnej ,  odpowiadała na pytania naszych uczniów oczywiście po angielsku, dostarczając nam niesamowitych wrażeń i uświadamiają  jak język angielski  przydaje się w życiu. Alexandra brawo za odwagę